yossi levi אין תגובות

הוספת מרפסת פלדה

הוספת מרפסת פלדה הפכה לדבר נפוץ בכל בית בישראל. יותר ויותר אנשים מבינים שהוספת מרפסת פלדה היא המרפסת המשתלמת ביותר מבין סוגי המרפסות השונים. עם הוספת מרפסת פלדה ניתן ליהנות ממרפסת חזקה, יציבה ועמידה לאורך שנים רבות והכי חשוב הגנה וביטחון במשך 24 שעות ביממה.

מהי מרפסת פלדה?

מרפסת פלדה היא מרפסת קלה אשר מורכבת במפעלים ועוברת ביקורת בטרם היא נמכרת ללקוח. מרפסת זאת היא מרפסת חזקה ויציבה מפני פגעי מזג האוויר, היא שומרת על בטיחות בני הבית והיא עמידה לאורך שנים רבות. כך שתשכחו מלהחליף אותה בשנים הקרובות.

ההרכבה של מרפסת פלדה?

הוספת מרפסות פלדה היא הרכבה קלה ומהירה. הרכבת המרפסת אורכת ארבעה חודשים לעומת מרפסת בטון אשר עורכת בין עשרה חודשים לשנה. כך שאנו חוסכים זמן רב ואני מקצוע ומקבלים מרפסת בהתאם לצרכינו האישיים תוך זמן קצר. ככל שתעזרו בחברת בנייה מנוסה ומקצועית כך משך זמן ההתקנה יהיה קצר יותר לעומת חברה לא מקצועית וותיקה. לכן בטרם הוספת המרפסת חשוב לבחור בחברה מקצועית ואמינה שיש לה ניסיון רב התקנת מרפסות פלדה.

למה כדאי לכם הוספת מרפסת פלדה ולא אחרת?

אם אתם רוצים מרפסת איכותית וחזקה שתשמור על ביטחונכם וביטחון בני ביתכם במשך 24 שעות ביממה גם שאתם לא נמצאים בבית, מרפסת פלדה היא המרפסת עבורכם. עם מרפסת פלדה תוכלו ליהנות שנים רבות ממרפסת חזקה ויציבה גם בפני מזג האוויר, ליהנות מהתקנה מהירה וקלה, ממרפסת איכותית ומבוקרת אשר מבוקרת בטרם הגעתה במפעל וכמובן ממגוון יתרונות שונים.

האם מרפסת פלדה מתאימה לכל אחד?

מרפסת פלדה מתאימה לבתים פרטיים, מקומות ציבוריים, מפעלים ותעשיות ועוד. המרפסת עצמה נותנת הגנה מלאה במשך כל שעות היממה ובכל ימות השנה. כך שאם אתם אנשים פרטיים או עסקים תוכלו ליהנות הגנה מלאה ובטיחות לעומת סוגי מרפסות שונות. אז אם חשוב לכם יציבות, עמידות, ואתם מחפשים מרפסת קלה להרכבה שלא דורשת הרכבה מורכבת מרפסת פלדה היא המרפסת שלכם.

חשיבות הוספת מרפסת פלדה לדיירים?

אם אתם רוצים להגן על הבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כדאי לכם מאוד לבחור בהוספת מרפסת פלדה. עם הוספת מרפסת פלדה תוכלו ליהנות ממרפסת חזקה ויציבה שתישאר אתכם שנים רבות. הרכבת המרפסת עצה עורכת כארבעה חודשים, לאחר שהיא יצאה מהמפעל ועברה ביקורת בטרם הגיע אל הלקוח. כך שבמקום לחכות להתקנה של 10-12 חודשים של מרפסת בטון אתם מקבלים הרכבה מהירה שרובה נעשתה במפעל עצמו. כמו כן, מדובר על מרפסות דקות וקלילות ללא צורך בעמודים כמו במרפסות אחרות. הודות למרפסות אלה יורד העומס באופן משמעותי על הבניין עצמו.

מנהל אתר אין תגובות

דודי שמש מנירוסטה ועל היתרונות שלהם

דודי שמש מנירוסטה ועל היתרונות שלהם

מתכננים קניית דוד שמש חדש? הגיע הזמן שתכירו דודי שמש מנירוסטה. דוד שמש מנירוסטה הוא דוד שעשוי מנירוסטה (מתכת דקה ועמידה במיוחד). המבנה הכללי ושיטת החימום שונים מאלו של הדודים הרגילים שכולנו מכירים. מיכל המים של דוד הנירוסטה ממוקם בחלק העליון כך שחימום המים מתבצע בשיטת החלפת חום. המשיכו לקרוא ותכירו את כל היתרונות של דודי הנירוסטה.

מחיר זול יותר

דודי שמש עשויים נירוסטה יהיו ברוב המקרים זולים יותר בהשוואה לדודים רגילים. על אף המחיר הגבוה של הנירוסטה המחיר הסופי אותו תשלמו יהיה נמוך יותר מזה של דוד שמש רגיל. יתרון נוסף הוא האפשרות לחסוך בצריכת החשמל. דוד שמש מנירוסטה הוא מוצר חסכוני כך שאתם חוסכים כסף בכל הפעלה. הבלאי הנמוך של הנירוסטה (חומר עמיד מאוד) מהווה יתרון נוסף. ישנם הרבה פחות נזקי אבנית כך שהם מחזיקים מעמד למשך זמן רב יותר ודורשים הרבה פחות תיקונים.

למי זה מתאים?

דוד נירוסטה מומלץ בעבור כל זוג או משפחה שמחפשים דוד חסכוני. דודי הנירוסטה הרבה פחות מוכרים ונפוצים אך לאחר שתתנסו בהם כבר לא תרצו לחזור להשתמש בדוד רגיל. התקנת הדוד תהיה גם כן פשוטה יותר בהשוואה להתקנה של דוד רגיל. אם אתם מתגוררים באזור שמאופיין באקלים קר עם חשש לקיפאון (הרי ירושלים והגולן) – הבחירה בנירוסטה תפתור את בעיית הקיפאון.

כמה עולה דוד שמש מנירוסטה?

כל דוד שמש בו תבחרו כדאי לרכוש אל מול חברה מובילה בענף. חפשו אחר חברה שמתמחה בדודים עם דגש על דודי נירוסטה. טווח המחירים הצפוי הוא 2,900 עד 3,500 שקלים. השוואת מחירים, מבצעים והנחות יאפשרו סגירת עסקה במחיר זול יותר. אל תשכחו לברר האם הצעת המחיר כוללת גם התקנה והאם צפויות עלויות נוספות.

למה כדאי לבחור דודי שמש עשויים נירוסטה?

הבחירה בנירוסטה מיועדת לאלו שאינם מתפשרים על פחות מהטוב ביותר. הנירוסטה היא פלדת אל-חלד כך שהיא אידאלית בעבור האקלים הישראלי. העמידות של הדוד בפני קורוזיה וחלודה תהיה רבה יותר בהשוואה לפלדה רגילה. דודי הנירוסטה מגלים גם עמידות טובה יותר בפני נזקי אבנית, כלור ומלחים שונים שנמצאים במים. יתרון נוסף הוא השמירה על סביבה ירוקה. הנירוסטה היא חומר אותו ניתן למחזר כך שאתם גם תורמים לסביבה. לא נוכל לסיים את רשימת היתרונות מבלי לציין שהמים בדוד יהיו נטולי חלודה ובהתאם לכך נקיים יותר.

איזה דוד שמש מתאים למשפחה?

דגם 200 ליטר הוא המומלץ ביותר בעבור משפחות עם 4-6 נפשות. התקנות מתבצעות גם באזורי מגורים קרובים לים ללא חשש מנזקי חלודה. ניתן לבצע התקנה על גג שטוח וגם על גג רעפים משופע. המיקום של מכל המים הוא מעל הקולטים ולא לצדם כך שנדרש שטח התקנה קטן יותר. המים מתחממים גם בימים מעוננים וחשבון החשמל שלכם מצטמצם בהתאם.

מאמר זה נכתב שיתוף פעולה עם פורטל טופ דודים המוביל בתחום דודי השמש והחשמל.

 

 

מנהל אתר אין תגובות

דגשים לבטיחות בעבודה בתעשיות המתכת

דגשים לבטיחות בעבודה בתעשיות המתכת

 

מדי יום מתרחשות בישראל עשרות תאונות עבודה ההופכות את תחום הבטיחות והגהות במקום העבודה לאחד מהנושאים החשובים ביותר בכל מקום עבודה. על פי חוקי העבודה המונהגים במדינת ישראל, כל בית עסק יצרני בו מועסקים למעלה מ-50 עובדים ועובדות, מחויב בשכירת שירותיו של ממונה בטיחות בעבודה שבין יתר תפקידיו המקצועיים נכללים גם העברת הדרכות בטיחות לעובדים, תכנון ובנייה של תכנית בטיחות המותאמת לסוג הפעילות התעסוקתית במקום, תחקור תאונות עבודה, בניית תכנית למצבי חירום שונים ועוד.

 

בטיחות במקום העבודה מעוגנת בחוקי עבודה שונים וגם בתי עסק בהם אינם מועסקים מעל 50 עובדים, מחויבים בשכירת שירותיו של ממונה בטיחות לצרכי ביצוע ביקורות תקופתיות בכל הנוגע לתחום הבטיחות והגהות במקום העבודה, לרבות, בתי עסק ומפעלי ייצור בתחום תעשיות המתכת.

ממונה בטיחות בעבודה בתחום תעשיות המתכת

תחום תעשיות המתכת כולל בתוכו מגוון רחב של בתי עסק ומפעלי ייצור המאובזרים במגוון רחב של מכונות לתעשייה הכוללות בתוכן מסועים וכדומה. כמו כן, בתי עסק ומפעלי ייצור מאובזרים בסוגי כלים חמים וסוגים שונים של כלים מסוכנים שכל אחד מהם עלול להוות סכנה מוחשית במקרים של התרחשות תאונות עבודה. כפועל יוצא מכך, כל בעל עסק בתחום תעשיות המתכת מחויב לשכור את שירותיו של ממונה בטיחות בעבודה, גם במקרים והוא איננו מעסיק מעל 50 עובדים.

ממונה בטיחות במקום העבודה בתחום תעשיות המתכת, יכול להיות בעל תקפיד חיצוני או עובד מעובדי המקום וזאת בתנאי שהוא הוסמך וקיבל אישור מטעם משרד הכלכלה לכך שהוא יכול לשמש כממונה בטיחות במקום עבודתו. היקף העבודה של הממונה לבטיחות נקבע בין היתר בהתאם לרמת הסיכון, כאשר בין יתר תחומי האחריות עליהם הוא ממונה ניתן למצוא: מתן שירותי ייעוץ לבעל העסק בכל הנוגע ליישום נהלי בטיחות המעוגנים בחוקי העבודה השונים, גיבוש תכנית בטיחות וחירום, פיקוח על מערכות הבטיחות בהן מאובזר בית העסק (כגון: מערכות ציוד לכיבוי אש, מערכות מיגון למכונות, אמצעי מיגון לעובדים וכו),

הערכת סיכונים וניסוח נהלי בטיחות, קיום הדרכות בטיחות לעובדים, אחריות מנהלית לניהול בדיקות תברואתיות, אחריות מנהלית לניהול בדיקות רפואיות לעובדים, תחקור תאונות עבודה אשר התרחשו במקום העבודה, קביעת נהלי עבודה בכל הנוגע לעבודה נכונה עם חומרים מסוכנים ותחומי אחריות נוספים הנקבעים בהתאם לתקנות השונות על פי רמת הסיכון.

המספר ההולך וגדל של עובדים המעורבים בתאונות עבודה בישראל מדי שנה, הופך את תפקידיו המגוונים של ממונה בטיחות במקום העבודה לאחר מתפקידי המפתח בכל בית עסק ומפעל יצרני. הקפדה יתרה על נהלי הבטיחות הנקבעים על ידי הממונה במקום, יכולים להוביל להפחתת הסיכון להתרחשותן של תאונות עבודה שונות וכמו כן להגביר את המודעות של כלל העובדים בכל הנוגע לחשיבות הנושא.

מנהל אתר אין תגובות

היתרונות של סגירת מרפסת באלומיניום

היתרונות של סגירת מרפסת באלומיניום

 אמנם ספר שהפך לרב מכר לפני מספר שנים טען ש"כל בית צריך מרפסת", אבל בלא מעט בתים יש מרפסות שעומדות ריקות לגמרי או משמשות כמחסן. בעידן שבו מחירי הנדל"ן גבוהים במיוחד, כל מטר רבוע הוא דבר יקר מאוד וחבל לבזבז מרפסת שלמה רק כי היא חשופה לפגעי מזג אוויר שונים. סגירת מרפסת היא פרויקט שאפשר להשלים בזמן קצר ובעלות לא גבוהה מדי, ובפרט אם בוחרים באופציה של אלומיניום – וכדאי לנצל אותה לטובת שדרוג רמת החיים במידה משמעותית.

מקסימום בידוד, מקסימום עמידות, מינימום מחיר

בעבר כל מי שרצה לסגור מרפסת נתקל בכמה וכמה מכשולים של ממש. קודם כל, הדרך היחידה לבצע את הסגירה הייתה עם בלוקים ובטון. חומרים אלה חייבו עבודה ממושכת ומורכבת ובהתאם עלות הסגירה הייתה גבוהה. האפשרות לבצע סגירת מרפסת באלומיניום הוזילה את עלות הפרויקטים מהסוג הזה, ובנוסף קיצרה את פרק הזמן עד להשלמת העבודות.

עוד יתרון של סגירת מרפסת שמש באלומיניום הוא האיטום המצוין שמספק חומר הגלם הפופולרי. בזכות האיטום ורמת הבידוד המירבית השהות במרפסת הסגורה נוחה ונעימה לאורך כל השנה גם בלי פתרונות חימום וקירור יקרים (גם מבחינת העלות הכספית, וגם מבחינה הגדלת השימוש באנרגיה, דבר שיש לו השפעה אקולוגית שכדאי תמיד לקחת בחשבון). עוד כדאי לקחת בחשבון שאלומיניום עמיד בפני חלודה, ושנוח מאוד לעבוד איתו.

יתרון משמעותי אחר של סגירת מרפסות עם אלומיניום הוא האפשרות לשלב בהן, בקלות ובאופן מושלם, מרכיבים נוספים. דוגמה אחת היא חלונות זכוכית גדולים – רצוי זכוכית טריפלקס – כך שגם לאחר הסגירה שלה, עדיין נשקף מהמרפסת נוף משמח, אפשרות שנייה היא פרופילים בלגיים שמשדרגים בעיקר את האסתטיקה של החלל בזכות אפשרויות העיצוב שהן מייצרות ועוד אופציה היא שילוב של עץ.

שדרוג האסתטיקה של המרפסת

סגירת מרפסת באלומיניום ועץ, כלומר שילוב של שני חומרי גלם רבי יתרונות אלה, מעניק לכם לא רק תוספת פרקטית לדירה, אלא גם מרחב שמתאפיין באסתטיקה מרשימה.

ישנן מספר דרכים לשלב בין האלומיניום לעץ, כשהאלומיניום מספק בכל מקרה את הסגירה הרצויה, ובעץ אפשר להשתמש למשל לצורך רצפת דק מרהיבה או במסגרת תריסים ונציאניים שמאפשרים את הצללת החלל במידה המדויקת בכל נקודת זמן.

אפשרויות השימוש במרפסת לאחר סגירתה

סגירת מרפסת באלומיניום מאפשרת למשל ליצור פינת אוכל גדולה כך שתוכלו לארח בנוחות את המשפחה המורחבת או קבוצה גדולה של חברים. אופציה נוספת היא פינת עבודה מרווחת ואפילו חדר עבודה נפרד, ולמעשה באמצעות תכנון נכון המרפסת הסגורה יכולה לשמש גם כחדר שינה לכל דבר.

עוד חשוב להדגיש כי בעקבות רפורמה מקיפה בחוקי הבנייה בשנת 2013, תהליך קבלת האישור לסגירת המרפסת הפך לפשוט -סגירת מרפסת באמצעות חומרים קלים היא אחת הפעולות שעבורן ניתן לקבל היתר מהרשות המקומית בדרך המקוצרת, ותוך 45 ימים בלבד.

מנהל אתר אין תגובות

כספות ומתכות- על ההרכב שלהן

כספות ומתכות- על ההרכב שלהן

ישנן מגוון של כספות, יש כאלה היושבות בתוך הקיר וניתן להסתירן מאחורי תמונה כלשהי. קיימות כספות גדולות היושבות על הרצפה והן גדולות ומאסיביות. אין הרבה הבדל כאשר מדברים על החומר ממנו עשויות הכספות רובן ככולן עשויות פלדה קשיחה, מה שעושה את ההבדל העיקרי ביניהן הוא מנגנון הנעילה שלהן.

 

סוגי כספות

ישנו המנגנון הפשוט והמוכר של מפתח שפשוט נועל ופותח את הכספת אך יש לו חסרונות רבים כמו למשל מה יקרה אם נאבד את המפתח, לא נצליח לפתוח את הכספת אלא בעזרת פורץ מנעולים. מנגנון נוסף המאפיין הרבה מהכספות הוא מנגנון הנעילה המכני והוא מעין ידית או גלגל עם שנתות ורק סדר סיבוב מסוים יביא לפתיחה של הכספת, זהו מנגנון עתיק יומין שרוב פורצי הכספות כבר מצאו שלל שיטות לעקוף אותו ולפרוץ את הכספות. מנגנון נוסף הוא המנגנון הדיגיטלי המוכר לנו לרוב מבתי המלון והמנגנון נפתח רק כאשר נקיש קוד מסוים שייתן לנו לפתוח את הכספת. מנגנון נוסף נפוץ מאד הוא מנגנון הקומבינצייה, גם לוח מקשים להקשת קוד כלשהו הנבחר וידוע אך ורק לבעל הכספת, בנוסף ישנה אפשרות למפתח וגם מנגנון הגלגל המכני, המספק הגנה משולשת לחפצכם היקרים. מנגנון יוצא בדופן ביעילותו הוא מנגנון הזיהוי הביומטרי הנפתח אך ורק לאחר שזיהה את תביעת האצבע המסוימת שהוגדרה לו מבעוד מועד, מנגנון זה נעשה שימוש בבנקים ובמוסדות המדינה האחרים בהם נדרשת שמירה באבטחה גבוהה על מסמכים סודיים או כספים כמובן.

 

כספות חסינות אש

סוג נוסף ויעיל מאד של כספות הוא כספות חסינות אש, מדוע הוא מאד יעיל? מכיוון שבמקרה של קצר חשמלי שיגרום לשריפה לא יהיה לכם די זמן כדי להתחיל להוציא את הכבודה היקרה שלכם מהכספת. כך שבמקרה זה כספת חסינת אש עשויה גם להציל את חייכם וגם לגרום לכך שבמקרה ואיבדתם את הדירה שלכם בשריפה לפחות יישארו לכם קצת מאות בצד בכדי להתחיל לבנות מחדש את חייכם. מיותר לציין שכספות אלה הן כבדות ומחוברות לרצפה כך שגם אם עזבתם את הדירה אין חשש שיכנסו וינסו להרים אותה. יתרון נוסף של כספות אלה הוא ש החסינות למים, משתנה קריטי כאשר מדברים על שריפות, שהרי יצטרכו לכבות את השריפה עם כמות מים נכבדת. ישנן מגוון כספות גם כאן, למשל כאלה העשויות מפלדה קשיחה בעלת דפנות כפולות שבין  שתי השכבות הללו ישנו חומר חסין אש והיא ננעלת על ידי מערכת של בריח כפול וגם בה ניתן לעשות קומבינצייה של נעילות. ישנן כספות המוצבות בתחנות משטרה ועליהן להיות חסינות במיוחד וכן גם להיות מאין ארון לנשק של השוטרים וכמו כן גם לאפשר איפסון של חומרים מסווגים וסמים שנתפסו על ידי השוטרים. הן צריכות לקבל אישור מחברות הביטוח וננעלות במנגנון מכני או מנגנון אלקטרוני בעזרת מפתח עם שיניים כפולות על מנת להעלות את רמת המיגון.

 

 

 

 

מנהל אתר אין תגובות

נירוסטה – חומר שימושי ואיכותי

נירוסטה – חומר שימושי ואיכותי

 

מקור השם נירוסטה, מגיע אלינו מגרמניה ועם השנים הפך להיקרא פלדה בלתי מחלידה ובשפה שכולנו מכירים "אל חלד". הנירוסטה היא חלק מתורה מאוד גדולה ונרחבת, שמתעסקת בברזל מעורבב, בתוך הברזל ישנם כרום ופחמן. תהליך הערבוב מתבצע באופן עמיד מאוד ואינה מתבצעת חדירה של חלודה.

עמידות הנירוסטה 

נירוסטה ידועה כחומר שאינו מחליד ועמיד בפני קורוזיה, העמידות היא בזכות שכבה בשם פסיבציה, שנוצרת בזמן שהכרום חשוף לחמצן. שכבת הפסיבציה עמידה בפני מים ואוויר וזוהי הסיבה שהמתכת שמתחתיה מוגנת, היא מאוד דקה ולכן לא נראית לעין וזוהי הסיבה שהמתכת נשארת מבריקה ונראית כמו חדשה ולא מביישת את שמה היוקרתי. במידה והנירוסטה נשרטת, באופן מידי שכבת הפסיבציה משתלטת על השריטה ומייצרת שכבה של חומר על גביה, תהליך שמתבצע בדומה למתכות נוספות, לדוגמא: אלומיניום. 

ציוד שעשוי מנירוסטה

עמידותה הגבוהה של הנירוסטה בפני כתמים ושריטות והניראות היוקרתית והנקייה שלה, הפכו אותה לחומר שנחשב איכותי מאוד ומבוקש בקרב הציבור ונרכש במגוון אופנים ומוצרים שונים. היצור מתבצע בצורת לוחות, צינורות וחוטים, יריעות, מוטות ומהם מייצרים את כל המוצרים שנמצאים ממש אצלכם בבית. לדוגמא: סירים, כיורים, סכו"ם, קופסאות, קערות. הנירוסטה בתחום כלי הניתוח וכלי העבודה והשמיים הם לגמרי הגבול. הנירוסטה מככבת לא רק בתחום המטבח אלא גם בתחום המקררים והמעקות. הנירוסטה ידועה כחומר אהוב על המון אנשים, מכוון שהיא נשארת באופן קבוע נקייה ומבריקה. אנשים ש"חולי" ניקיון, אוהבים את הנירוסטה מאוד ויעדיפו לרכוש אותה על פני חומר אחר. נירוסטה משמשת גם לייצור מדליות ומטבעות ומשתמשים בה על מנת ליצור פסלים. הנירוסטה ידידותית לסביבה וניתן למחזר אותה ב 100%. הפסולת של פלדה וברזל משמשת היום כחמישים אחוז מהפלדה שנמכרת במפעלים של פלדה בכל רחבי העולם.

התכת הנירוסטה

מאוד חשוב לדעת על תהליך התכת הנירוסטה. לנירוסטה יש נקודת התכה, שהטפרטורה שלה עומדת על סך 1363 מעלות צלזיוס, ההתכה מחזקת ומשמרת את הנירוסטה, שבה משתמשים על מנת לייצר מגוון מוצרים מכל התחומים. אין ספק שהנירוסטה נחשבת לחומר איכותי ביותר, עם מראה נקי, מבריק, שאינו מחליד.

לסיכום, אין ספק שהנירוסטה נחשבת לחומר שרובינו מאוד אוהבים, חומר עם מראה יוקרתי, נקי וכיף להתבונן עליו ונוח לשימוש. אם אתם מחפשים חומר מהסוג הזה, נירוסטה הוא החומר המתאים בשבילכם.

מנהל אתר אין תגובות

דוד שמש מחירים נגישים

דוד שמש מחירים נגישים

 

רוצים להשיג דוד שמש מחירים אשר יהיו נגישים לכיס שלכם? דעו לכם כי בשנים האחרונות נמכרים מתקנים רבים אשר יהיו נוחים לכל כיס מבחינת המחיר שלהם. רק חשוב שתבחרו באופציה אשר מתאימה לכם מבחינת הצורך הביתי שלכם ולאחר מכן עליכם לוודא כי אתם פונים אל הגורם הנכון על מנת שיהיה אחראי על התקנה וביצוע שירותי תחזוקה של דוד השמש שלכם.

 

דוד שמש מחירים – לא חייב להיות יקר

 

כפי שאתם מבינים, בשנים האחרונות ניתן למצוא לא מעט פתרונות משכנעים למדי וזאת כל עוד מדובר על דוד שמש מחיר חדש. אם תרצו בכך, תוכלו למצוא בקלות חברות רבות אשר מוכרות מתקנים במחירים מאוד זולים וזאת כאשר האיכות שלהם לא בהכרח ירודה. רק חשוב שתוודאו כי אינכם מתפשרים על התאמת דוד השמש וזאת כאשר אתם בוחנים היטב כל אופציה ואופציה שקיימת. זו תהיה הדרך האחראית ביותר מצדכם לפעול לפיה. רק כך תשיגו מענה שישכנע אתכם ובמאת האחוזים.

 

איכות דוד השמש – שקט לשנים רבות

 

דוד שמש מחירים זהו לא הדבר החשוב היחיד. לא פחות חשוב יהיה לוודא כי אתם מחפשים אחר דוד שמש אשר יגיע באיכות גבוהה במיוחד. במידה וכך יהיה אזי תוכלו לראות כי יתאפשר לכם ליהנות משקט נפשי מוחלט ולמצוא עצמכם נהנים ממתקן אשר עושה עבודתו נאמנה ובמשך לא מעט שנים. כך בעצם תיהנו ממצב לפיו יהיה לכם מים חמים ככל שרק תרצו ולא תצטרכו להתעסק עם נושא התיקונים כלל וכלל.

 

לפיכך יהיה מומלץ לקחת זאת לתשומת הלב ולוודא כי אינכם מתפשרים על הבחירה בעניין זה. רק כך תשיגו מענה מנצח.

 

ביצועים – עושים זאת פשוט יותר

 

אנו בחברת ביצוע נשמח להציע לכם דוד שמש מחירים שיעמדו בציפיות שלכם ואף הרבה מעבר לכך. אנו מתמחים במכירה של מתקנים במחירים נוחים לכל כיס וזאת כאשר נוכל להבטיח לכם כי לא נאכזב אתכם כלל וכלל. אז שימו לב כי אתם בוחרים נכונה וזאת כאשר אתם בוחרים לרכוש דוד שמש אשר יתאים לביתם ובמאת האחוזים. אם תיצרו עמנו קשר נציע לכם מחירים מעולים של שירותי התקנה ומתקנים מהשורה הראשונה. אז בחרו בטוב ביותר. בחרו ביצועים! רק אנו נדע להבטיח כי דוד השמש אשר יותקן בביתכם יהיה כזה אשר יוכל לספק אתכם לחלוטין ובטווח הזמן הארוך. אז אל תחכו עם הדבר כלל וכלל! בוודאי לא תרצו בכך!

 

מנהל אתר אין תגובות

עבודות מתכת ואלומיניום

עבודות מתכת ואלומיניום

בואו להזמין אצלנו עבודות מתכת איכותיות!

מתעניינים בפרגולת אלומיניום? רוצים ליהנות מסורג איכותי או מעקה מעוצב? אנחנו הכתובת שלכם. בואו לקרוא על היתרונות שלנו.

חברתנו מספקת מענה מקצועי ומנוסה בכל מה שקשור לעבודות מתכת ואלומיניום. אנחנו עוסקים בתחום ורכשנו לעצמנו ניסיון רב ומיומנות עשירה. כמובן שמי שמרוויח מכל זה אלו הלקוחות שלנו. יש לנו את הכלים לספק לכל לקוח מענה מושלם ושירות שעונה על הצרכים המדויקים שלו. ולכן אנחנו מזמינים גם אתכם, במידה ואתם זקוקים לפרגולה, למעשה או לשער לפנות אלינו.

מהם היתרונות של החברה שלנו?

מקצועיות – אנחנו חברה מקצועית ובעלת ידע רב בתחום. אנחנו מכירים היטב את חומרי הגלם ואת האפשרויות הנוגעות לתחום. יש לנו מבחר מוצרי צביעה ועיצוב שנועדו לאפשר לנו לעצב פרגולות אלומיניום בסגנון עכשווי ויפה. המקצועיות שלנו ניכרת לעין וכל מי שרואה את המוצרים שלנו מבחין כי הם יוצרו בידיים מקצועיות במיוחד.

אמינות – אנחנו חברה אמינה שתוכלו לסמוך עליה. חשוב לנו להתנהל בשקיפות מול הלקוחות שלנו ולספק להם את המענה ההולם לצורך שלהם. כאשר לקוחות פונים אלינו הם יכולים להיות רגועים, כי אנחנו מספקים מענה אמין והוגן לצורך. ואתם יכולים לסמוך עלינו שנעשה עבורכם את הטוב ביותר.

שירות – אצלנו כל לקוח מקבל שירות מושלם. כי אנחנו יודעים שהלקוח שלנו בחר בנו וחשוב לנו שהוא יהיה מרוצה. שהוא יקבל את המוצר הרצוי לו ויהיה מרוצה מכל ההתנהלות שלנו. ננהל את כל התהליך בצורה סבלנית ומכבדת מתוך מטרה להשביע את רצונו ולספק מענה הולם ומתאים לצורך שלו.

אחריות – מעקה, פרגולה או שער מתכת לא מזמינים כל יום. ולכם חשוב להיות מרוצים מהמוצר שתקבלו. ואכן אנחנו כאן לצדכם באחריות מלאה. אתם יכולים להיות רגועים כי אנחנו מספקים לכם מוצרי איכות ברמה גבוהה ביותר. ואנחנו נמצאים מאחורי לאורך זמן. במידה ויש תקלה או קלקול, אם אתם סבורים שהמוצר אינו עונה על הציפיות שלכם פנו אלינו ואנחנו נעשה מאמץ לבוא לקראתכם ולוודא כי אתם מקבלים מוצר איכותי ומושלם כפי רצונכם.

מחירים – זה לא סוד שהתקנת פרגולה זה לא עסק זול. אבל יחד עם זאת חשוב לדעת כי אתם לא אמורים לשלם מחיר מופקע בגין העבודה. אצלנו אתם נהנים משירות מעולה ומוצרי איכות. והמחיר שלנו הוא חלק מכל היתרונות. אצלנו תקבלו הצעת מחיר משתלמת שתאפשר לכם לבצע את ההזמנה של המוצר בלב שקט. אתנו תהיו מרוצים מתהליך איכותי שיוביל אתכם לרמת שביעות רצון גבוהה ביותר.

מתלבטים איזו פרגולה להזמין? לא יודעים איפה כדאי לבחור שער אלומיניום? החברה שלנו מזמינה אתכם לקבל את הטוב ביותר. בואו אלינו כדי לגלות עולם שלם של איכות, קידמה ועיצוב. אצלנו תהיו מרוצים מהטוב ביותר!

 

מנהל אתר אין תגובות

מרפסות תלויות מפלדה

מרפסות תלויות מפלדה

אם תעברו באחד מהרחובות הוותיקים בעיר שלכם ותבחנו את המרפסות התלויות בבתי הרחוב, תגלו שרובן ככולן עשויות בטון. אם מדובר ברחוב וותיק במיוחד, ייתכן שתוכלו לראות כבר את סימני השחיקה, ואלו הם תמיד אותם סימני שחיקה: הבטון הולך ונאכל, ומתחתיו נחשפות קורות הפלדה שמספקות למרפסת את החוזק המבני שלה. פרט לסיכון הבטיחותי שנוצר ברמת שחיקה כזאת, אפשר ללמוד מכך שפלדה היא חומר יציב ומתאים הרבה יותר למרפסות תלויות, שעומדות חשופות לפגעי מזג האוויר באופן קבוע ולאורך שנים ארוכות. בהתאם לכך, ניתן לראות מגמה ברורה של מעבר להתקנת מרפסות תלויות מפלדה, שגם מציעות מגוון רחב מאוד של עיצובים ואפשרויות.

 

האם זה אומר שרצפת וקירות המרפסת תהיינה עשויות פלדה?

התשובה היא בהחלט כן. מרפסות תלויות מפלדה הן מרפסות שעשויות כולן מפלדה, אך אם השאלה שלכם מתייחסת למה שאתם תראו כשתשבו במרפסת השמש, הרי שבתוך המרפסת עצמה תוכלו לעצב אותה ככל שתרצו, ואף להסתיר לחלוטין את הפלדה בחלקים מסויימים שלה או בכל שטחה. כך למשל, על גבי רצפת המרפסת תוכלו להוסיף ריצוף קרמיקה, פרקט, דק או כל סוג אחר של ריצוף שתרצו לשלב. כמו כן, את הקירות תוכלו לכסות בחיפויי חרסינה או פשוט להוסיף שכבת טיח שתעניק להם מראה של קירות רגילים. מרפסות תלויות מפלדה כוללות בתוכן גם הכנות לכל התשתיות הנדרשות כדוגמת תשתיות חשמל ומים. הכנה זו מבוססת על חורים המפוזרים במספר נקודות מוגדרות מראש, דרכם ניתן להעביר כבלים, צינורות וכדומה.

 

ומה לגבי העיצוב?

מרפסות תלויות מפלדה מגיעות במגוון רחב מאוד של עיצובים, וזאת מעבר לעובדה שמעבר לעיצוב הבסיסי של המרפסת, תוכלו אתם להוסיף לה או לחפות אותה עם כל עיצוב אחר שתבחרו. אחת המגמות הבולטות בתחום העיצוב של מרפסות תלויות מפלדה היא המגמה של דימוי גשרים ומבני מתכת מפורסמים. כך למשל, תוכלו להזמין מרפסת שמש עשויה פלדה, ולהעניק להם מעין מראה של מרפסת מיתרים, קרי מרפסת התלויה על הקיר באמצעות מיתרי פלדה בדומה לגשר המיתרים בירושלים.

מעבר לכך, תוכלו לבחור במגוון רחב של עיצובים בסגנון מודרני, כפרי, וינטג' או אוונגרדי, להעניק למרפסת שלכם מראה מלכותי או יוקרתי, או לחילופין מראה חדשני ואולי אפילו עתידני. אבל בשורה התחתונה, מעבר לעיצובים השונים שתוכלו לשלב במרפסת התלויה שלכם, תוכלו להיות בטוחים שהמרפסת בטוחה לשימוש ותישאר בטוחה לשימוש לעוד עשורים רבים קדימה, מה שלא ניתן לומר על מרפסות שמש שאינן עשויות מפלדה. את המרפסות הללו תוכלו להזמין מיצרנים מתמחים, ולא מומלץ להזמינן ממסגרים פרטיים שזהו לא תחום ההתמחות שלהם. אם התקנת המרפסת מבוצעת במסגרת פרויקט שיפוץ או בנייה כולל, תוכלו להתייעץ עם הקבלן המבצע לגבי העיצוב, הגודל, מגבלות המשקל ומרכיבים נוספים כמו תשתיות מים, חשמל, גז, תאורה ואפילו תקשורת.

מנהל אתר אין תגובות

כל מה שרציתם לדעת על ייצור גופי חימום לתעשייה

כל מה שרציתם לדעת על ייצור גופי חימום לתעשייה

 

גוף חימום הוא השלד של כל מכשיר חשמלי שקיים כיום בשוק וכמו שגוף האדם לא יכול לתפקד ללא שלד, כך גם כל מכשיר חשמלי לא יוכל לתפקד ללא גוף חימום תקין. ברבים מהמכשירים אף צורתם מזכירה את צלעות גופינו. קשה לדמיין את חיינו היום ללא מוצרי חשמל ואלקטרוניקה המשמשים הן למכשירים ביתיים כמו מקרר, מכונת כביסה, ומזגנים. ייצור גופי חימום לתעשייה הפך אם כך לתחום מקצועי וממוקד שכן הוא אחראי לאיכות החיים  של רבים מאיתנו. ברבים ממכשירי החשמל שאנו משתמשים בהם באופן אוטומטי מותקנים גופי חימום המאפשרים להם לבצע את פעולתם נאמנה על הצד הטוב ביותר, איכותם של גופי החימום לתעשייה אחראית במידה רבה על איכות המכשיר. כך למשל גוף החימום בקומקום החשמלי מרתיח את  המים, כאשר הוא איכותי ותקין המים יורתחו תוך מספר דקות. גוף החימום המותקן במקרר מאפשר לו לקרר ולהקפיא ביעילות, ללא גוף חימום יעיל המקרר לא יוכל לעשות את תפקידו כשמו כן הוא ולקרר. בחלק גדול מהמקרים  כאשר גוף החימום מתקלקל ואינו מבצע את פעולתו נעדיף לזרוק את המוצר או האביזר לקנות חדש  איך ישנים מקרים בהם ניתן להחליף גופי חימום בלי לפגוע במכשיר, כמו שלא נהרוג כל אדם הנופל למיטת חוליו, כך גם לא נפטר מכל מכשיר שרק גוף החימום שלו מתקלקל.

 

 

אורך חיי גוף חימום

 

גופי חימום  לתעשייה חשופים לרוב להצטברות של אבנית, אותה לא ניתן להסיר, קצרים ושימוש יוצא דופן המנוגד להוראות היצרן יביאו לנזקים בלתי הפיכים וקיים גם בלאי טבעי הנובע משימוש רגיל ויום יומי, מסיבות אלו יש לרכוש אותם מיצרנים איכותיים העומדים בתקנים בין לאומיים מחמירים ועובדים עם חברות גדולות במשק כמו משרד הביטחון, באופן זה נוכל להניח שגוף החימום  שאנו רוכשים יחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות.

 

איך יודעים מה טוב?

אם אנו מחליטים לקנות  גופי חימום לתעשייה, במקרים בהם עלינו להחליף גוף חימום באחד המכשירים הביתיים כמו תנור, מקרר, מכונות כביסה, מייבשי כביסה, מדיחי כלים וכיו"ב כדאי לפנות כאמור לחברה גדולה ומוכרת אשר לה מוניטין של שנים רבות והיא עומדת בכל התקנים בתחום ואינה חוסכת בחומרים בעלי איכות גבוהה, המחזיקים מעמד לאורך זמן, הלקוח אמנם אינו רואה את גופי החימום ולכן בהרבה מהמקרים זה עשוי להיות חתול בשק וקשה לו לקבוע מתי מדובר במוצר אמין אך חשמלאים ואנשי מקצוע יוכלו לדעת בברור מתי גוף החימום איכותי לכן אם מדובר בפעם הראשונה שאנו מחליטים לתקן את מדיח הכלים שלנו לבד כדאי שנתייעץ עם מישהו שכבר עשה זאת בעבר וימליץ לנו על חברה אמינה. בנוסף ישנם מכשירים שעלותם נמוכה יחסית ולכן לא כדאי להשקיע בתיקון גוף החימום כמו, קומקום, מגהץ וכו'. כמו כן בכדי להימנע מלקנות חתול בשק תמיד תחפשו את תו התקן של מכון התקנים הישראלי, מה שיבטיח לכם שהמוצר שלכם הוא איכותי ואתם לא שמים את כספכם על קרן הצבי.

מנהל אתר אין תגובות

תכנון של מחסן תעשייתי בעזרת מדפי מתכת מודולריים

תכנון של מחסן תעשייתי בעזרת מדפי מתכת מודולריים

אף על פי ששימוש במידוף מודולרי עלול להיות יקר יותר מאשר מדפים סטטיים, למידוף מודולרי יש יתרונות רבים מספור. בין השאר, הוא מאפשר לתכנן בצורה יעילה וטובה יותר כל סוג של מחסן ביתי, עסקי או תעשייתי. אנו נתקלים בעסקים רבים אשר מתלבטים באיזה סוג של מידוף כדאי להם לבחור עבור המחסן שלהם, מידוף סטטי או מידוף מודולרי מתקדם. ישנם הרבה מאוד עסקים עם שאלות כאלו בשלבים שונים של חייהם, אלו יכולים להיות עסקים קטנים או גדולים, בתי עסק מתוחכמים או עסקי "אמא ואבא" של פעם אך התשובה תמיד תהיה תלויה בשימוש היומיומי של העובדים וצרכי העסק. מדפי מתכת מודולריים איכותיים מספקים אמינות וחוזק לאורך שנים, והשאלה הגדולה היא לכן, האם להתקין אותם בצורה קבועה, או כזו שבה ניתן לשנות את מיקומם וגובהם.

 

מה אתם מתכננים לאחסן?

השאלה הראשונה שצריך לשאול במידה ואתם חושבים האם להשתמש במדפי מתכת מודולריים או לחלופין פשוט להסתפק במדפים קבועים רגילים היא לשאול, מה אנחנו בעצם מתכוונים לאחסן בשטח זה? מדפים ויחידות אחסון מודולריות תאפשר לכם להחליף את הפריטים אותם אתם מאחסנים, את המיקום שלהם ואת הכמות שלהם בצורה נוחה יותר, משם השם ״מודולרי״ – ניתן לשינוי. במידה ויש לכם סחורה שאינה קבועה אלא משתנה, אם הכמויות משתנות באופן עונתי או שהיצרנים עשויים לשנות את צורות האריזה שלהם. אין ספק שיהיה לכם קל יותר לתכנן את המחסן שלכם על בסיס של מערכות מודולריות.  כמו כן, במידה אתם משתמשים באריזות מרובעות – קופסאות וארגזים, אתם תצטרכו מידוף מודולרי לעסק שלכם.  במצבים בהם יש חשיבות לסגור או לאבטח פריטים, מידוף מודולרי המאפשר למקם גם מגירות במקומות שונים ומשתנים יהיה עדיף על פני מדפים קלאסיים.

 

לאיזה תקופת זמן אתם מאחסנים את הפריטים?

אם תקופות האחסון שלכם משתנות, הפריטים לא נשארים זמן רב על המדף, אלא "יוצאים ונכנסים" בכמויות משתנות ובזמנים שונים, מערכת מודולרית תהיה עדיפה על פני מערכת קבועה: על ידי כך אתם תגדילו לא רק את זמינות הפריטים השונים אלא גם את הנגישות שלהם. בין אם הליקוט יתבצע ידנית או על ידי מכונה.על פי שיקול דעתכם תוכלו לשנות את מיקום הפריטים בצורה קלה יותר ולייעל את העבודה של העסק שלכם. לעומת זאת, מחסנים בהם מאוחסנים פריטים קבועים לאורך זמן רב, כגון מחסני חירום למשל,  יכולים באמת להסתפק במדפים קבועים.

אל תשכחו שגם זמן העבודה של הליקוט עצמו עולה לכם כסף, אפילו אם הוא רובוטי. החיסכון והרווח נמצא לא רק במכירות אלא גם בשלב האחסון ובשלב האיסוף של הפריטים.

 

חסכון במקום

השכירות של מקום העסק שלכם מציקה לכם? ובכן, למי לא? שכירות של מ"ר של מחסן באזור המרכז יכולה לעלות היום כמו שכירות משרד באזורים אחרים. אם חבל לכם על הכסף שמתבזבז על הנדל״ן, מידוף מתקדם יוכל לפתור לכם את הבעיה. לא מדובר רק בהתאמה יעילה יותר של המחסן המדובר לגובה, אלא גם לרוחב: מידוף מודולרי מאפשר לכם ליצור נישות ומקומות אחסון הניתנים לניצול בלי קשר לסוג הפריטים ומידותיהם. תמיד תוכלו למצוא אחסון מתאים לפריטים שברשותכם ולא לחכות לפריטים המתאימים למדפים ולמגירות הסטטים שלכם אף על פי שהם יכולים להיות גם יקרים יותר ונמכרים פחות.

 

ליקוט פריטים בצורה יעילה

מידוף מודולרי מאפשר לגשת גם למקומות הרחוקים והפחות נגישים: מדפים פשוטים הם בזבזנים גדולים של מקום, בעוד מגירות נשלפות או מידוף על מסילות הם חסכוניים יותר. למה? זאת מכיוון שהרבה יותר קל להתקין אותם במקומות קשים לגישה, וזה תקף גם למדפים אשר נוצרים באופן זמני בגלל אחסון של פריטים לא סטנדרטיים.  קל הרבה יותר למלקט לגשת למגירה נשלפת או מדף נשלף, מאשר לחפש בעומקו של מדף רגיל, גם אם הוא מונח או מוצב בגובה הזהב שלו (בין המותניים לסנטר).

 

תארו לכם למשל ראש מנוע המאוחסן באופן זמני בתא שגובהו מטר, במידוף סטנדרטי: מעליו יווצר חלל בגודל של כ 50 ס"מ, חלל זה יהיה מאוד קשה לניצול. אך במידה ומתקינים תא מגירות נשלף השטח יחזור להיות יעיל כבעבר.

 

ולסיום, נקודה שלא תמיד חשובים עליה: מראה המחסן

הרבה פעמים אנו פשוט לא חושבים על האסתטיקה של שטח האחסון שלנו, מי חושב על המראה  של המחסן שלו? נקודה זאת לרוב עוד יותר גלויה במחסנים אחוריים של עסקים קטנים, מי כבר רואה את המחסן? אבל זה לא כך, פה הרבה אנשים נופלים למלכודת הישנה ביותר של ניהול עסק מצליח. מראה של עסק מסודר משפיע מאוד על ההתייחסות של הבעלים ושל העובדים אל העסק עצמו ואל העבודה בו. לרובוטים החדשים שממלאים את המחסנים הגדולים אולי באמת לא אכפת ואין להם חוש אסתטי מתקדם כמו לבני האדם, אבל לטכנאים ואנשי אחזקה עדיין יש אותו וזה משפיע על העבודה היום יומית של המחסן. באופן די דומה, גם לעובד הקטן בחנות הנעליים השכונתית אשר קיבל בזמן אמת הזמנה לזוג נעליים מלקוח, צריך להתאמץ לחשוב כיצד יגיע והיכן בכלל הנעליים המבוקשות נמצאות בכל הבלאגן הזה. לא כל העובדים בשכר מינימום יהיו שמחים לבלות הרבה זמן במחסן שכזה, תמיד יהיו את העובדים שישקיעו באמת ילכו ואולי יצטרכו להשאיר את הקופה עומדת ריקה בקניון סוער, אבל מנגד, יש כאלו שבמקום לחפש "מידה 35.5" יעדיפו פשוט לומר ללקוח "מצטער, בדיוק אזל לנו, תנסה לבוא שבוע הבא."

מנהל אתר אין תגובות

כל מה שרציתם לדעת על לוחות בקרה לתעשייה

כל מה שרציתם לדעת על לוחות בקרה לתעשייה

כל מפעל גדול, כל מוסד, כל ארגון ולמעשה כל מבנה שמחובר למערכות שונות חייבי שיהיו לו לוחות בקרה. לוחות בקרה לתעשייה הם מהחלקים החשובים ביותר בתשתית כולה וזה הזמן להבין מי מייצר אותם, ממה הם מורכבים ומה למעשה התפקיד שלהם. אחרי המאמר הזה תקבלו את כל המידע.

מהם לוחות בקרה לתעשייה ולמה הם משמשים?

לוחות בקרה לתעשייה למעשה דומים מאוד לארונות חשמל. אמנם ארונות חשמל שונים מהם כיוון שיש בארונות אלו מפסקים שיכולים לכבות את המתח החשמלי בחלק מהמקומות או במתחם כולו, בעוד שלוח בקרה מורכב יותר, אך לרוב הם דומים מאוד עד כדי שהם יוצרים בלבול והם גם מונחים בדרך כלל זה ליד זה. לוח בקרה למעשה מספק שליטה ובקרה על כל המערכות שפועלות באזור מסוים או במוסד כולו, כמו למשל מערכת המצלמות, המערכות האוטומטיות במקום וכן הלאה. לוחות בקרה הם מתקנים חשובים מאוד לתפעול השוטף של המקום כאשר חשוב לתכנן אותם היטב לפי הפעילות.

כיצד מייצרים לוחות בקרה לתעשייה?

לוחות בקרה לתעשייה מיוצרים בדרך כלל ממתכת כאשר אלומיניום הוא החומר שמהווה את המעטפת שלהם ובפנים יש כמובן חיווט חשמלי שיכול להיות מנחושת או מחומרים מוליכים אחרים. למעשה לוח בקרה חייב להכיל גם נורות חיווי שיסבירו איזה מתג לא מקבל מתח חשמלי, כלומר המערכת כבויה, יסביר איזו מערכת בעייתית דבר שלרוב מסומן על ידי הבהוב וכן הלאה. הייצור של לוחות בקרה מחומרים מתכתיים לא נובע אך ורק בגלל ההולכה החשמלית במקום, הרי זה רלוונטי רק לחלק הפנימי. אלא כדי לשמור על לוח הבקרה מפני חבלות ומפנני שחיקה בגלל נזקי הזמן ובלאי מוקדם ובעייתי.

מדוע חשובים לוחות בקרה לתעשייה?

לוחות בקרה לתעשייה יכולים להפוך את המקום להרבה יותר בטוח ויעיל וזאת על ידי התראת מיידיות שיראו בבירור איזו מערכת תקולה ועד כמה חמורה בעיה.

  • לוח הבקרה מאפשר לנהל מספר מערכות ביחד בחיסכון משמעותי בכוח אדם, דבר שמביא לירידה בעלויות השוטפות בתחומים רבים בתעשייה.
  • לוח הבקרה מאפשר לשלוט על המערכות השונות דרך מערכות ממוחשבות בקלות, ממש כמו שמתאפשר בבית חכם במגזר הפרטי.

לוחות בקרה ואוטומציה תעשייתית

לוח בקרה הוא אחד האזורים החשובים ביותר במפעל או במוסד כיוון שדרכו ניתן לשלוט כמעט על כל המערכות שיש במקום, אם לא על כולם. למשל, אוטומציה תעשייתית היא אחד הענפים החשובים והמתקדמים ביותר שנכנסו לחיינו בעשור האחרון וגם בישראל אפשר לראות כיצד רובוטים מתוחכמים שינו את פני התעשייה, מבצעים פעולות רבות בצורה מהירה, טובה, מדויקת וחסכונית יותר מיד אדם וגם מכניסים אפשרויות חדשות שלא היו קודם. עם זאת, שליטה על כל כך הרבה מערכות אוטומטיות ניתן לקבל רק על ידי התקנה של לוח בקרה שיעזור לשלוט, לבקר ולנהל את כולן בקלות וביעילות.

מנהל אתר אין תגובות

עבודות נירוסטה במטבח

עבודות נירוסטה במטבח

נירוסטה מהווה חומר גלם יוצא מן הכלל, שנמצא בשימוש בכל אשר נפנה. נעשה בו שימוש נרחב גם בבית אך גם בתעשייה. שמור לו גם מקום של כבוד בעיצוב של מטבחים, ובהם מטבחים ביתיים נינוחים או מטבחים תעשייתיים נמרצים דינאמיים. עיצוב מטבחים באמצעות נירוסטה הינו סוג של אומנות ומי שמתמחה בעבודות מסוג זה יכול להעניק מגוון רחב של פתרונות, מגוון רחב של עיצובים והרבה מאוד סגנונות וגימורים.

 

ניקיון וברק שאין כמותם

אם הייתם שואלים אותנו אך ורק לפני כמה שנים איזה סגנון מתקשר באופן בלבדי עם נירוסטה, היינו אומרים ללא ספק כי העיצוב הינו תעשייתי. סוג של עיצוב פרקטי, עם קווים נקיים ותכנון שנועד להשיג במידה רבה תכליתיות קרה, תכליתיות בלתי מתפשרת. אבל כיום הגיעה היכולת בעיבוד נירוסטה לרמה כזאת שניתן לשלב גם סגנונות שונים לחלוטין. אמנם בהחלט לא נפקד מקומם של המטבחים התעשייתיים בעיצוב נירוסטה, בהם הכיורים הענקיים ואפילו משטחי העבודה הכספים שעשויים מחומר זה אבל אפשר גם אחרת. אפשר להזמין אפילו מטבח כפרי מעוצב שחלק ממנו נשען על חומר גלם זה, שאיננו מחליד. חומר שאיננו סובל לעולם מכתמים קשים. חומר שקל מאוד, לשטוף ולהבריק, לשמור על סניטציה וברק שאין כמותם.

משטחי עבודה מעולים למטבח

כאשר אנו אומרים נירוסטה למטבח אנו לא חייבים לשרטט שרטוטים שבהם מאה אחוז מהמטבח עשוי מחומר זה. מקובל מאוד להכניס את החומר הגמיש כל כך בעיצובו למגוון פריטים במטבח ולא רק כיורים. יש גם ברזים בשילוב נירוסטה וכן גופי תאורה למטבח. ויש מקררים בשילוב החומר הזה וכן גם תנורים וכיריים. שולחנות עבודה בכל גודל יכולים לשמש מטבחים של מסעדות, מטבחים מוסדיים וכן גם אולמות אירועים, קייטרינג ואפילו מפעלי תעשיה.

כדאי לזכור כי כאשר מתקינים משטח נירוסטה למטבח אפשר ליהנות מהרבה יתרונות. אפשר להזמין משטחים בכל גודל ובהתאמה לכל דרישה. אפשר לבחור את הגובה, למקם אותם קרוב לקיר או במרחק מה ממנו. ניתן להזמין מיני דלפקים ושולחנות. זהו חומר שלא יופיעו עליו כתמי עובש או פטריות. זהו חומר שהכי פשוט בעולם לנקות, ממש בלי מאמץ וגם כאשר הזמן היקר דוחק (וזהו המצב בכל כך הרבה מפעלים או מטבחים תעשייתיים ומוסדיים).

הופכים את המטבח לבטוח יותר

ומה עוד ניתן לעשות בעזרת נירוסטה למטבחים? אפשר גם לתכנן מפוחים ופתרונות מתקדמים לשאיבת עשן, חום ואדים. בצורה כזאת הופכים את המטבח לבטוח יותר. בצורה כזאת ניתן לתכנן מטבח חדש, שיעמוד בתקנים המחמירים ביותר ואשר בלעדיהם לא תמיד אפשר לקבל רישיון עסק. אגב, פתרונות נירוסטה מתאימים גם למטבחים וגם למעבדות, גם כאשר רוצים עיצובים פשוטים למראה אך פרקטיים אך גם כאשר רוצים יופי של עיצוב ויופי של סגנון.

למידע נוסף בנושא מטבחים בקרו באתר: http://www.pashtut.co.il

מנהל אתר אין תגובות

סוף שרשרת הייצור – אריזה והפצה

סוף שרשרת הייצור – אריזה והפצה

שרשרת הייצור והאספקה של מוצרים רבים בימינו, בנויה משלושה שלבים: רכש, אריזה ולבסוף הפצה. כל שלב הוא גורם מכריע על ההצלחה הסופית. כל ניהול ופיקוח מקצועי ואיכותי של שרשרת ייצור והאספקה יבוא לידי ביטוי ברווחיות של החברה או הארגון.

שרשרת הייצור תענה על כמה תפקידים שקשורים לצרכים של הלקוחות ורק בניהול נכון היא תספק ללקוח את כל מה שהוא מבקש. הספק שמלווה את החברה בשרשרת זו מחויב להיות מקצועי, מיומן ובעל ניסיון כדי שכל התפוקה והתוצרת תשתלם בסופו של יום. השלבים האחרונים בשרשרת הייצור הם האריזה וההפצה, במאמר זה נרחיב אודותיהם.

שלב האריזה                                      

  בימינו, חשוב מאוד להוזיל עלויות ולנהל את כל שרשרת הייצור בתבונה כדי לעמוד בתחרות הרבה שקיימת בשוק. לא בכדי עסקים רבים יפנו לקבלנים חיצוניים שיבצעו עבודות כגון אריזה, כך זה יוצא הרבה פעמים ריווחי יותר. על מנהל שרשרת הייצור תהייה בחירה חשובה לעשות והיא התכנון של ייצור האריזה. במידה והעבודות הועברו לגורם חיצוני, מתפנה הארגון לעסוק במהות.

אריזה של מוצר הוא חלק מהותי ועיקרי בכל השינוע של המוצר, הוא זה שיגרום ללקוח להתעניין בו ויחד עם זה ישמור עליו מכל נזק בזמן השילוח. אין ספק שאריזה שהשקיעו בה מחשבה ותכננו אותה כראוי תמשוך את מרב תשומת הלב ותצליח בפירוש להגדיל מכירות. בנוסף לכל זה, אריזות שייעדן למשלוח של מוצרים שעשויים מחומרים שונים, חייבות להיות עמידות ואיכותיות, הן אמורות לעמוד בכל התנאים הסביבתיים לרבות מזג האוויר, בתנאים של שילוח ימי או אווירי וכו'.

איך מתנהלת האריזה?                    

השלב של האריזה מגיע לאחר שהמוצר מוגמר וממתין על רצפת הייצור לאריזה מתאימה. כל  חברת אריזה מקצועית תגיע ישירות לאתר של הלקוח שבו מונחים המוצרים ותנהל משם את כל שלב האריזה באופן מקצועי ואיכותי. היא תתכנן בקפידה כיצד לארוז את המוצרים, אילו אריזות יגנו על המוצר בזמן השילוח, באילו מכונות אריזה מומלץ לעשות שימוש וכו', ורק לאחר תכנון מגובש תחל במלאכה.

בשלב האחרון, כשהמוצרים ארוזים היטב הם מוכנים להפצה. כעת הם מובלים למרכז הלוגיסטי או למחסן של בו מתאספת כל התוצרת הגמורה או לנמל התעופה.

שלב התובלה והפצה                  

שלב מהותי וחשוב בשרשרת הוא ניהול כל ערוץ ההפצה שיוביל את המוצר הארוז מהמרכז הלוגיסטי אל הגורם שמפיץ, אל מרכז המכירה או באופן ישיר לבית הלקוח. בעולמינו הדינמי, כשהספקים מפוזרים במקומות שונים, ונלקח בחשבון יוקר מחירי הדלק ויש דרישה לשירות איכותי וזמינות מרבית, איכות בכל תחום ההפצה תהפוך לקריטית בכל מה שקשור לרווחיות הארגון. ערוץ ההפצה הקלאסי והמוכר מבוסס על צי הפצה שיש לכל ארגון, משאיות ורכבים מותאמים, שמתופעל על ידי החברה עצמה או על ידי חברה חיצונית.

מנהל אתר אין תגובות

תיקון מכונות לתעשייה

תיקון מכונות לתעשייה

הכלכלה הישראלית נמצאת במצב מצוין ולא נראה כי זה עתיד להשתנות בשנים הקרובות. ההפך הוא הנכון נראה כי הכלכלה תמשיך לצמוח ולספק תעסוקה לאזרחי ישראל. כך נראה שיפור מתמיד בפרמטרים הכלכליים ונהנה מאיכות חיים הרבה יותר גדולה. להבדיל ממה שרבים נוטים לחשוב קטר הצמיחה של הכלכלה הישראלית הוא לא ההייטק אלא התעשייה המסורתית. התעשייה הזאת מספקת עבודה למאות אלפי ישראלים ועיקר כוחה נעוץ בעובדה כי היא מצויה בפריפריה, קרי בדרום ובצפון. אין ספק כי מה שנותן לתעשייה את הכוח העצום שלה אלו הן המכונות שעמן היא עובדת. ללא המכונות המקצועיות ספק רב אם התעשייה הייתה יכולה להתקיים וספק רק אם הנתונים הכלכליים של מדינת ישראל היו כל כך טובים. כל בעל מפעל וכל מנהל בתעשייה צריך לקחת בחשבון כי הדבר הראשון שהוא צריך לעשות זה לקנות מכונות מתאימות למפעל שלו ורק לאחר מכן לחשוב על שאר הדברים הדרושים לתפעול המפעל.

האם משתלם לתקן מכונה תעשייתית?

עקב החשיבות העצומה של המכונות לתעשייה עולה השאלה מה קורה כאשר אחת המכונות מתקלקלת, מה נעשה אז והאם משתלם לנו לתקנן? אם כן אין כאן תשובה אחת ויחידה שניתן להגיד כי היא נכונה. אתם חייבים להבין כי השאלה האם לתקן את המכונה תלויה במידה רבה בשאלה כמה עולה התיקון, מה הנזק שנגרם למפעל כתוצאה מהעובדה שהמכונה מקולקלת, כמה עולה מכונה חדשה, תוך כמה שנים נצטרך לתקן שוב את המכונה ועוד ועוד שאלות שיש לתת עליהן את הדעת. לכן מי שאומר לכם כי יש פתרון פשוט לשאלה האם לתקן את המכונה פשוט מטעה אתכם וזורה חול בעיניכם.

מבני תעשייה – אולי הדבר היחיד שמשתלם לתקן

על אף העובדה כי לרוב ישנה אי וודאות האם לתקן מכונה או לא אתם חייבים להבין כי ישנו מקום אחד שבו ספק זה לא קיים. כאשר אנחנו מדברים על מבני תעשייה אתם חייבים לזכור כי פעמים רבות אותם יש לתקן בהקדם. אתם חייבים להבין כי מבני תעשייה חייבים להיות ברמה מסוימת וזאת בכדי להבטיח עבודה תקינה במפעל. אם המבנה לקוי או בעייתי אתם חייבים להבין כי זוהי בעיה בטיחותית מן המעלה הראשונה אשר יכולה לגרום לכם לבעיה עצומה. כמו כן קניית מבנה חדש היא כמעט לא אופציה עקב המחיר העצום שלה ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת.

בחרו חברה המתמחה בתיקונים לתעשייה

בין אם אתם מחליטים לתקן מבנה תעשייה או מכונה תעשייתית אתם חייבים לבחור חברה המתמחה בתעשייה. אל תבחרו חברה המתמחה בתיקונים לבתים פרטיים מכיוון שסביר להניח שלא תהיו מרוצים מן המחיר שלה ובטח שלא מקצב העבודה שלה ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת כאשר אתם בוחרים חברת תיקון.

 

מנהל אתר אין תגובות

שילוב מוצרי פלסטיק בתעשיית המתכת בישראל

שילוב מוצרי פלסטיק בתעשיית המתכת בישראל

תעשיית המתכת בישראל מוציאה מתחת ידיה מגוון רחב מאוד של מרכיבים ומוצרים מוגמרים. בין היתר, בתעשיית המתכת מיצרים פתרונות כדוגמת קווי ייצור ומכונות, מסועים, אשפתונים. גם מובילים ופתרונות להעברת אבקות או נוזלים מסוג חלזונות מיוצרים בתעשיית המתכת וכך גם מכלים שונים ופתרונות לענף הבניה. אך לא יהיה נכון לומר כי תעשיית המתכת זקוק אך ורק לחומרי גלם מתכתיים כאלה או אחרים. לצד מתכות שונות כדוגמת פלדה או נירוסטה, לצד אלומיניום וכן גם מתכות נוספות, נדרשים גם חומרי גלם פלסטיים. למעשה, בתעשיית המתכת בישראל ניתן לראות שילוב של לא מעט מוצרי פלסטיק חשובים וחיוניים.

צנרת מתכת וגם פלסטיק

מה יודעים לספק יצרני המתכת השונים? תעשיית המתכת יודעת לנפק בין היתר מגוון רחב מאוד של צינורות מתכת. עם זאת, גישה מתקדמת הביאה לכך כי לצד תוצרי מתכת נהוג לשלב גם צינורות פלסטיק למכביר. במפעלי ייצור וגם במבנים בכלל, ניתן למצוא כיום צינורות מסוג זה שאינם רגישים לבעיות כדוגמת קורוזיה (דהיינו חלודה). אך גם אם נדרש פתרון מסוג צינור מתכת, כאשר המטרה היא להעביר חומרים שעשויים לעכל ולהרוס חלקי פלסטיק, עדיין נהוג לשלב פתרונות פלסטיים חשובים. בין היתר, ניתן למצוא ברזי פלסטיק שונים וכן גם מגופים וידיות פלסטיק. לצד ווסתי ברזל ופלדה יש גם ווסתים שכוללים מוצרי פלסטיק ברמה גבוהה.

שילוב חלקי מסננים ותבניות

עם כל הכבוד למגוון הרחב של צינורות פלסטיק המצויים בשימוש ביתי או תעשייתי, ניתן למצוא עוד שילוב יקר המציאות של מוצרי פלסטיק בתעשיית המתכת בישראל. מרכיבים פלסטיים חיוניים תופסים מקום חשוב בייצור מסננים למשל. בתעשיית המתכת מיוצרים מרכיבים המשתלבים עם חלקי הפלסטיק בייצור מסננים לתעשייה, לטיהור מים ושפכים, מסננים המשמשים בכלים להובלת נוזלים שונים. וזה עוד לא הכל. עוד דבר שחשוב לשים עליו את האצבע: בסוגים שונים של עבודות מתכת נעשה שימוש בתבניות פלסטיות ייחודיות. אגב, חלק מהתבניות הללו מיוצר בתהליך של הזרקה. דבר זה מאפשר אספקת מגוון רחב מאוד של תבניות לתעשיינים, הן בייצור לשימוש מקומי ובין בייצור לצרכי יצוא.

הובלה, תריסים תחבורה ותאורה

ישנם לא מעט מתקנים לתעשייה כדוגמת מכלי אחסון או פתרונות הובלה שבהם משולבים אלה לצד אלה מוצרי מתכת ומוצרי פלסטיק. ועוד תוצר מקובל מאוד שבו ניתן למצוא שילוב כזה הינו בתחום התריסים. ניתן למצוא שילובי פרופילים אלומיניום, כאשר השילוב עם תריסי פלסטיק מוכיח את עצמו כשילוב מנצח. במונחי עלות תועלת, זהו פתרון מרכזי ויעיל. עוד דבר מעניין: למרות שתעשיית הרכב כיום בישראל איננה בשיאה, בכל זאת מיוצרים פתרונות שונים מפלסטיק בתחום כלי הרכב והתחבורה. פתרונות על בסיס פלסטיק נמצאים בשימוש גם בתחום הייצור של דברי תאורה וגופי תאורה מעוצבים.

מנהל אתר אין תגובות

גופי תאורה תעשייתיים

גופי תאורה תעשייתיים

גופי תאורה תעשייתיים חיוניים בכל מפעל, ארגון או מקומות עבודה הומי אדם. לא ניתן לבצע פעולות יומיומיות בתעשייה ללא התקנה נאותה ותפקוד של מתקן תאורה תעשייתי מדויק.

היתרונות הם הרבה מעבר לרכישת וניצול נורה אקראית, וקיימות מספר נקודות מפתח אליהן חשוב לתת את הדעת במהלך רכישת גוי תאורה תעשייתיים למחסן או לחברה שלכם.

התאורה צריכה להפחית את עלות התחזוקה

גופי תאורה תעשייתיים חייבים להיות בעלי תכונות של הגדלת פריון העבודה כתוצאה מרמה גבוהה של חשיפת אור. המטרה היא לשפר את בטיחות העובדים, כמו גם את תנאי העבודה שלהם, ומעל לכל, גופי תאורה תעשייתיים צריכים לכבד את הסביבה.

תכונות אלו נמצאות בראש סדר העדיפויות של יצרני תאורה, שנוקטים בכל המאמצים להבטיח כי המוצרים והשירותים שלהם יהיו המצטיינים בתחום. הם לוקחים בחשבון את הדרישות המאושרות לתאורה תעשייתית, ומבינים את ההבדל העצום בין מתקן תאורה קבוע לבין מתקן תאורה תואם.

יתרונות גופי תאורה תעשייתיים

בכל סביבה תעשייתית יש תקנים אשר מציבים את בריאות ובטיחות העובדים בראש סדר העדיפויות. לכן חשוב שהשפעות התאורה יעלו בקנה אחד עם הדאגה לבריאות העובדים. אלו הם חלק מהיתרונות של שימוש בגופי תאורה תעשייתיים:

מניעת תאונות

כתוצאה מתאורה תעשייתית יעילה המותקנת באופן קבוע בחללים תעשייתיים, תאונות רבות יכולות להימנע במקום העבודה.

יצרני תאורה מוכנים לאתגר ומתקינים גופי תאורה במרחקים נכונים כך שכל האזור מואר היטב והעובדים יכולים לראות את כל סביבתם. בעלי עסקים מקפידים לספק תאורה תעשייתית נאותה לעובדים שלהם על מנת להבטיח את שלומם.

בריאות העיניים

תאורה תעשייתית יעילה שומרת על בריאות העיניים, והעובדים אינם צריכים לאמץ את עיניהם על מנת להתבונן באובייקטים קטנים או לעבוד ליד שולחן העבודה היומי שלהם. גופי תאורה תעשייתיים מונעים גירויי עיניים, דמעות וכאבי עיניים.

בעלי עסקים צריכים לתקן את כל הפגמים המתגלים בתאורה על נמת לאפשר לעובדים לחוות ראייה משופרת המתבטאת בתפיסת עומק מצוינת ומניעת ראייה כפולה, רגישות לניגודיות וכאבי עיניים.

מניעת כאבי ראש

גופי תאורה תעשייתיים משפיעים על בריאות המוח במהלך עבודה הכרוכה בהבנת צורות משתנות המאפיינות עבודה בסביבה תעשייתית.

העיניים אינן סובלות מלחצים והעובדים נהנים מבריאות משופרת המשפיעה על התפוקה בעבודה, מה שמאפשר עמידה ביעדי השגת הרווחים. העובדים פרודוקטיביים לכל אורך שעות העבודה והמפעל אינו נקלע לקשיים.

כל היתרונות האלו של תאורה מקצועית מתאפשרים אם בעלי עסקים מקפידים לרכוש אורות LED מיצרני חשמל, הנחשבים לפופולאריים בכל הנוגע לפתרונות תאורה מקצועיים בתחומי תעשייה רבים.

למה LED?

דיודות פולטות אור, או נורות LED הם סוגים מיוחדים של אורות. אין ספק כי הצורך במודעות סביבתית ובהפחתת פסולת נמצא במגמת עלייה, והקפדה על הסביבה היא באחריות כולם. אם אתם רוצים סביבה ירוקה יותר, השתמשו בנורות LED כשאתם רוכשים גופי תאורה תעשייתיים.

 

מנהל אתר אין תגובות

טיפים לאחסון ומקסום שטח הפנים במפעל

טיפים לאחסון ומקסום שטח הפנים במפעל

בכל מפעל קיימים מכשירים רבים, סחורה מגוונת וציוד טכני ומקצועי רב. עבודה נוחה ושמירה על פונקציונאליות גבוהה הם פרמטרים שיש להקפיד עליהם כשמתכננים את הניצול של שטח הפנים של המפעל. הדרך שבה דברים מאוחסנים תקבע כמה קל יהיה לגשת לציוד הרלוונטי, כמה מקום הוא יתפוס וכמה קל יהיה לבצע שינויים דינאמיים בשטח. אנחנו בחברת "יעקב רווח – תעשיות מתכת בע"מ" ממליצים בחום על רכישת מדפי מתכת למחסן כשרוצים למקסם את שטח הפנים. כשמדובר במדפים למחסן, המתכות על סוגיהן הן האופציות הטובות ביותר, ובמאמר זה נסביר מדוע זה כך.

כושר העמסה גבוה

המתכת מחזיקה מעמד גם כשמעמיסים עליה מעמסות רבות וכבדות. חשוב לשמור גם על פונקציונאליות וגם על בטיחות כשעובדים במפעל, ולכן ניתן לסמוך על המתכות למיניהן שיישאו בעול באופן בטוח ויציב. כמובן שיש להתאים את הצרכים של המפעל לסוג המתכת ולמדף המסוים, ובשביל לעשות כן, יש להתייעץ עם המומחים. זהו לא המקום לחסוך בו ולא הנושא לזלזל בו – אסור להעמיס ציוד באופן לא בטוח, ואתם כבר יודעים את זה בעצמכם.

אסתטיקה וניקיון

מדפי מתכת למחסן הם קלים מאוד לניקוי, ובפרט ביחס לחומרים אחרים שבהם משתמשים לבניית מדפים ופתרונות אחסון. לא משנה באיזו תעשייה מדובר או במה עוסק המפעל, הקפדה על סטנדרטים גבוהים של אסתטיקה וניקיון יעזרו לכם מאוד בעבודה השוטפת, ביצירה של תוצרים שעומדים בסטנדרטים גבוהים ובמעבר חלק של ביקורות חיצוניות כאלה ואחרות.

לדעת לבחור נכון

האפשרויות לא נגמרות ב-"מדפי מתכת". זהו שם כללי למגוון רחב של מדפים ופתרונות אחסון. כל מפעל הוא בפני עצמו וכל מקרה לגופו. נדגיש בפרט מפעלים שעוסקים בחומרים עדינים או מסוכנים וצריך להתאים להם את המדפים הנכונים שעשויים מהחומר הנכון, על מנת למנוע אסונות. רק יעוץ של חברה מומחה בתחום ואנשי מקצוע אמיתיים יוכל לתת לכם מענה שלם, בטיחותי ומדויק.

ניידות

מפעל ותעשייה הם דברים דינאמיים, ובשביל למקסם את שטח הפנים, עדיף ליצור אפשרות להזיז דברים וליצור שטח דינאמי ונייד. כל מה שתוכלו להזיז ממקום למקום והוא לא מקובע, יעזור לכם בעתיד הקרוב והטווח הרחוק. אתם לא רוצים לבצע שינויים מרחיקי לכת בכל פעם שצריך לבצע התאמה בשטח הפנים. מדפי מתכת מודולאריים ניתנים להעברה ממקום למקום בקלות יתרה. מדובר בפתרון אחסון יעיל וגמיש לסוגים רבים של תעשיות ומפעלים, ואף לשימושים פרטיים וצנועים יותר. המדפים קלים ונוחים לפירוק, הרכבה וביצוע התאמות.

אחסון מכונות כבדות ואחסון מכונות לתעשייה

חברת "יעקב רווח – תעשיות מתכת בע"מ" מספקת פתרונות רבים בדבר אחסון של ציוד כבד ותעשייתי. אם אתם רוצים למקסם את שטח המפעל ולהפוך את סביבת העבודה בו לגמישה, בטוחה, נקייה ודינאמית, נעזור לכם להשיג את המטרה שלכם. מוזמנים ליצור קשר על מנת לקבל יעוץ ושירות בהתאמה אישית.

 

 

מנהל אתר אין תגובות

ניקיון למפעלים תעשייתיים

ניקיון למפעלים תעשייתיים

לרוב נתפס ניקיון כשירות גלובאלי הניתן בצורה דומה לכל בית פרטי או מפעל תעשייתי גדול, בפועל המציאות שונה. ניקיון למפעלים תעשייתיים דורש היערכות שונה מצד חברת הניקיון, היכרות עם החומרים איתם עובדים במפעלים ועם הסיכונים הבריאותיים שחלק מהחומרים עלול לגרום.

 

בשורות הבאות יסבירו טליה וניר משיח, בעלי חברת ניקיון בחדרה – "ניקיון אחר" את הדגשים שצריך לקחת בחשבון כאשר שוכרים חברת ניקיון לצרכים תעשייתיים.

 

דגשים לניקיון תעשייתי

 

  1. ניקיון תעשייתי דורש ציוד ומכשירים מתקדמים ועוצמתיים, ולא כאלה המתאימים לבתים פרטיים. נתחיל במכונות השאיבה, דרך מכונת הפוליש ועד הגרניק. דגש מיוחד יש לשים על מכונת קיטור עוצמתית שיכולה להתמודד עם כל האתגרים שיעמידו בפניה המפעלים.
  2. כוח אדם מיומן, מקצועי מאוד ומנוסה לעבודה עם מכשור חזק. הפן האנושי הוא חלק חשוב במשוואה מאחר והוא מפעיל את כל הציוד הנדרש, הוא זה המגיע למקומות הקשים והוא זה אשר ניצב בחזית אל מול הסיכונים והאתגרים שמציעים מפעלים גדולים.
  3. ניקיון יסודי ותחזוקה שוטפת. בניגוד לבתים פרטיים בהם ניקיון חד פעמי יכול לתת אותותיו למשך חודשים רבים בניקיון תעשייתי דרושה תחזוקה שוטפת ורק היא תצליח להוביל לתוצאות מרשימות. ניקיון חד פעמי יסייע להיפטר משאריות של העבר, כולל לכלוך, אבק, שאריות של חומרים אך בשביל להגיע לכל פינה ולכל מקום ויש צורך להמשיך ולעבוד באופן שוטף על מנת לבוא במגע על כל האזורים המועדים לפורענות. כמו כן, היכרות עם מקום העבודה מוביל לתוצאות טובות יותר ובזמנים קצרים יותר, זאת מאחר ולומדים כיצד להתגבר על המכשולים תוך כדי תנועה.
  4. ניקוי בקיטור בחברה מקצועית, מדוע זה דרוש? מאחר וכמו שהזכרנו בתחילת המאמר ישנה חשיבות רבה לעבודות ניקיון עם החומרים בהם עושה שימוש המפעל. חומרי ניקיון מסוימים יגיבו בצורה אחת עם מתכת ובצורה אחרת עם פלדה. לכן, יש להכיר היטב את החומרים, האזורים והסיכונים הקיימים בכל מפעל ומפעל ולאחר מכן להתאים את חומרי הניקיון. יתרה מכך, יש לבצע ניסויים עם חומרים שונים עד להשגת התוצאות האולטימטיביות.
  5. תיאום ציפיות שיעלה בהצעת המחיר, בצורה ברורה. כאשר מדובר על עבודות גדולות מאוד אז יש צורך עז בפירוט רחב ככל הניתן לגבי סל השירותים שיינתן לצורך הפרויקט. ירידה לפרטים ולא סיסמאות כגון "ניקיון כל חלל העבודה" אשר הן ריקות מתוכן ואין תוכן כברן. נקודת המוצא של כל לקוח צריכה להיות אם זה לא כתוב אז זה לא קורה. אם ישנם אתגרים להם אתם מצפים בביצוע העבודה אז תדאגו להעלות את זה בכתב ולאשר את זה אל מול חברת הניקיון.
  6. שקיפות – גם מצד בעל העסק. אין להפיל את כל האחריות על חברת הניקיון. פעמים רבות לקוחות אינם מציינים בעיות להן הם מודעים ומצפים כי חברת הניקיון תעלה על כך בעאצמה ואף תתן לכך פתרון. מקרה שקרה לנו במפעל תעשייתי בעיר חדרה – נזילת שמן בקנה מידה גדול ממכונה שלא היה ניתן להפסיק את עבודתה. השמן אשר המשיך להישפך ולהיאגר היה בלתי ניתן לשליטה עד תיקון הבעיה. בעל החברה ציפה כי עובד ניקיון יעמוד במקום לאורך כל שעות היממה ולא נתן פתרון לעניין הנזילה, וכמו שאתם יכולים להבין לא ציין זאת במפורש. לכן, היו שקופים והציגו את הבעיות כפי שאתן מזהים אותן ותנו לחברת הניקיון את כל המידע הדרוש אודות הפרויקט ואיך להגיע לתוצאות מצוינות.
מנהל אתר אין תגובות

בניה בסטנדרטים גבוהים

בניה בסטנדרטים גבוהים

הידעתם כי בארצות הברית ישנה נורה הפועלת כבר מעל למאה שנה ללא החלפה ולא נראה כי בעתיד הקרוב היא תפסיק לפעול? עובדה זו מלמדת אותנו כי בעבר נהגו לבצע בניה בסטנדרטים גבוהים יותר מהיום. חיסכון בכסף, ורצון שהציבור ימשיך לצרוך מוצרים באופן תדיר הובילו לכך כי הסטנדרטים של התעשייה נהיו הרבה יותר ירודים. זוהי בעיה חמורה שיש לתת עליה את הדעת וטוב עם קובעי המדיניות יתערבו בנושא ואף יחקקו בו נושאים. אך אם ישנו מקום שבו אסור לנו לקבל מצב של בניה ירודה הוא בענף הבניה. עלינו להבין כי בניה בסטנדרט ירוד היא סכנת נפשות ויכולה להוביל לבעיות רציניות ביותר. במקרה הטוב בניה בסטנדרט ירוד תוביל לפגיעה ברכוש של המתגוררים בבניין, במקרה הרע בנייה בסטנדרט ירוד תוביל לפגיעה בנפש. על כן יש לעשות הכול בכדי לבנות בסטנדרטיים הגבוהים ביותר שיש.

איכות הקבלן – המשתנה המשמעותי ביותר על איכות הבניה

אז מה משפיע על איכות הבנייה? מה הם הפרמטרים הקובעים כיצד תתבצע הבנייה? נראה כי ישנם פרמטרים רבים המשפיעים על כך אך המשמעותי ביותר הוא איכות הקבלן שניקח לבצע את העבודה. ככל שהקבלן יהיה יותר איכותי כך נבטיח כי הבניה תתבצע בצורה יותר טובה ואיכותית וכך נבטיח כי הבניה תתבצע ברמה הגבוהה ביותר שיש. שימו לב אם אתם מוצאים קבלן איכותי שאתם יכולים לסמוך עליו שווה לכם לשלם קצת יותר וכך להיות בטוחים כי הבניין יחזיק מעמד למשך הזמן הרב ביותר ויהיה בטוח לשימוש. לעולם אל תתפשרו על איכות הקבלן ועשו הכול בכדי להבטיח כי הקבלן יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש.

מבני תעשייה – מדוע איכות הבנייה בהם כה חשובה?

עד עתה דיברנו על בית פרטי, אך ניתן לומר בפה מלא כי הדברים נכונים גם כאשר אנחנו מדברים על מבני תעשייה. עלינו להבין כי כל תקבלה בבניה של מבני תעשייה יכולה לגרום לנזק עצום למפעל ולהוביל אותו לפשיטת רגל. מבנה בעייתי שאינו נבנה בסטנדרט גבוה יכול להוות מכת מוות למפעל או לעסק ועל כן גם כאשר אנחנו עוסקים במבני תעשייה אנחנו חייבים לשים דגש עצום על האיכות שלהם. אסור להתפשר על נושא ואנו חייבים לזכור כי הוא משמעותי ביותר ויכול לחרוץ גורלות עסקיות של מפעלים ועסקים.

תכנון – חשיבותו גם בבית פרטי וגם במבני תעשייה

נקודה קריטית נוספת שיש לתת עליה את הדעת הוא נושא התכנון כאשר אנחנו מדברים על בנייה בבתים וגם במבני תעשייה. תכנון איכותי מבטיח סטנדרט בנייה גבוה וניתן לומר שבלעדיו ספק רב אם הבניין יוכל להיבנות בצורה טובה. על כן השקיעו בבחירת האדריכל שיבנה לכם את הבית ושימו דגש רב על כך שהוא יהיה מומחה בתחומו.