מסועים לתעשייה

מסוע הוא מתקן שמאפשר העברת פריט או מוצר מנקודה א' לנקודה ב' בצורה יעילה ובטיחותית. המסועים  מונעים בצורה מכנית באופן ממונע. כשמדובר על מסועים לתעשייה יש לתת דגש על איכות הבנייה של המסוע שלעתים רבות נדרש להעביר חומרים כבדים. בשל כך, חשוב להשתמש בחומרי גלם איכותיים שלא רק יעשו את העבודה אלא גם ישמרו על בטיחות המפעילים לאורך זמן.

ביעקב רווח תעשיות מתכת בע"מ, נבנו ותוכננו לאורך השנים מסועים לתעשייה,  מסוגים שונים המתאימים לשימוש בכלל התעשיות וביניהם:

  • מסוע סרט PVC – 

מסוע סרט PVC

  • מסוע גלילים – 

מסוע גלילים

  • מסוע רצועת צד – מדובר במסוע מיוחד בבנייה לפי הזמנה. מסוע זה מיועד בדרך כלל להעברת חפצים במערכת מיון. אנו מייצרים מסועים אלה עבור חברות מזון כאשר השימוש העיקרי הוא בשינוע בקבוקים בעמידה המוחזקים בשני צידיהם ברצועות הנעות בסנכרון. אנו מייצרים גם מסועים המשולבים עם תנורי חימום לאריזה ועוד.
  • מסוע פלסטיק – מסוע הממונע באופן חשמלי ומורכב מרצועות וחוליות פלסטיק. לרוב גוף המסוע מורכב מפלדה או נירוסטה. לרוב מסועים אלו מיוצרים עבור תעשיות המזון, רפואיות והקוסמטיקה. אנו מייצרים מסועים אלו בגדלים שונים ולפי דרישות הלקוח.
מסוע שלבים למזון

מסוע שלבים למזון

  • מסוע חלזוני – מסוע מתכתי לרוב, המשמש בעיקר להעברת אבקות, גרגירים (לדוגמא סוכר, חול, תערובות, תבלינים, אורז ועוד). המטרה היא להעביר את התכולה מנקודה נמוכה לנקודה גבוהה.

במפעל יעקב רווח תעשיות מתכת בע"מ העוסקים בעבודות מתכת מתוחכמות אנו בונים לאורך שנים מסועים עבור תעשיות רבות. בנוסף, אנו גם משפצים ומשדרגים מסועים קיימים ומכל סוג.

כתובת: רחוב פנקס צבי 41 אזור התעשייה עפולה עלית זמני פתיחה: ימים א' – ה' 07:30 – 17:00

נייד: 0523064324    טלפון: 046425374    פקס:04-9804501     מייל: rev-y1@012.net.il