מיכון חקלאי \ הפרדת זרעים

מיכון חקלאי – בניית מיכון לחקלאות מחייבת רמת דיוק גבוהה, מחומרים איכותיים שמחד יחזיקו לאורך זמן ויעשו את העבודה מהימנה ומצד שני כמובן שיהיו בטיחותיות ואיכותיות. כאשר אנו מחפשים בחברה המייצרת מוצרים לתעשייה חקלאית, חשוב לבחור בחברה איכותית ובעלת ניסיון בתחום זה.

חברת יעקב רווח תעשיות מתכת בע"מ בעלת ניסיון רב ואיכותי בבנייה והתאמה של מיכון חקלאי. אצלנו יודעים לזהות את הצורך המדויק אצל הלקוח וליישם את רצונותיו למוצר מוגמר. אנו עובדים באופן שוטף עם חברות חקלאיות, חברות לפיתוח זרעים ועוד,להם אנו מייצרים ומשפצים מכונות לחקלאות. אנו נותנים דגש על טיב הקשר עם הלקוח, בשל כך, אנו מעמידים צוות מנוסה ומקצועי שמטרתו להביא מוצר איכותי, אותו המוצר בדיוק שאתה הלקוח צריך. אנו שמים דגש על תהליך ליווי כל פרויקט משלב החזון ועד היישום והפיתוח הסופי. כחלק מניסיון העבודה שצברנו, אנו מומחים בייצור והתאמה מדויקת של מכונות חקלאיות לפי מידה ודרישה.  

מיכון חקלאייעקב רווח תעשיות מתכת בע"מ עובדת שנים רבות בכל תחום בנייה וייצור מכונות לתעשייה. אנו מספקים ללקוחות מרוצים רבים מגוון פתרונות בנושאי עבודות נירוסטה , עבודת מסגרות, בניית מכונות, מסועים, אשפתונים, חלזונות וכלל הדברים הדרושים. אנו מספקים את שירותינו בכל הארץ והכל בצורה מקצועית ואדיבה. בין שירותינו הוא בניית מכונות, הרכבה בשטח, שיפוץ מכונות ועוד. כלל העבודה מבוצעת בזמן הנקוב, תוך עמידה ביעדים, תחת פיקוח, ליווי צמוד של הלקוח ושימוש בשיטות עבודה מדויקות ומתקדמות.

כתובת: רחוב פנקס צבי 41 אזור התעשייה עפולה עלית זמני פתיחה: ימים א' – ה' 07:30 – 17:00

נייד: 0523064324      טלפון: 046425374    פקס: 04-9804501     מייל: rev-y1@012.net.il

גלריית תמונות הפרדת זרעים

גלריית תמונות מיכון חקלאי