שחזור מכונות ותיקונם

שחזור מכונות ותיקונם למצב שמיש – פעמים רבות מעסיק ובעל חברה, מתחבט בשאלה האם כדאי לו לתקן או לקנות ציוד חדש. לאורך השנים פיתח יעקב רווח מחברת תעשיות מתכת בע"מ, ידע ייחודי על מנת לייעל את תהליכי העבודה ולהביא לחיסכון כספי. בזכות הידע והניסיון, בחברת יעקב רווח תעשיות מתכת בע"מ – ניתן לשחזר מכונות ולהביא אותן למצב תקין לחלוטין ושימוש חוזר.

שחזור מכונות נובע לרוב מהצורך למכונות אמינות ואף מכונות ישנות המוגדרות כאספנות. המטרה היא לקחת מכונה ישנה, טובה ואמינה, כזאת ששירתה את בעל העסק נאמנה לאורך שנים ולשקם אותה עד הבאה לידי מצב עבודה חדש. פעמים רבות, המכונות הישנות טובות יותר מהמכונות החדשות בשוק. לכן בשחזורם, יש להשקיע משאבים, ידע וחלקים מותאמים.

לאחר שנים של ניסיון בתעשייה, אנו ביעקב רווח, תעשיות מתכת בע"מ למדנו והכרנו את כל סוגי המכונות ומתמחים בשחזור מכונות עבור כלל התעשייה – חקלאות, מפעלי ייצור, תעשיות רפואיות ועוד.

תיקון מכונות לתעשייה – כאשר עוסקים בתיקון מכונות לתעשייה, יש להשקיע זמן ומחשבה על מנת להביא לתוצאות האיכותיות של המכונה. תיקון המכונות פעמים רבות מהווה פתרון יחיד משום שאותה מכונה ישנה, עושה ופועלת בצורה שונה מהמכונה החדישה שבשוק. בתעשיות רבות הנושא הוא אקוטי ומחייב תיקון ושיפוץ מדויק. בחירה ביעקב רווח היא הבחירה החכמה והנבונה עבור העסק שלכם. על מנת לייעל תהליכי עבודה ואף ליצור עבודה איכותית.

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות התקשרו עכשיו: 052-3064324 / 04-6425374