מנהל אתר אין תגובות

עבודות נירוסטה במטבח

נירוסטה מהווה חומר גלם יוצא מן הכלל, שנמצא בשימוש בכל אשר נפנה. נעשה בו שימוש נרחב גם בבית אך גם בתעשייה. שמור לו גם מקום של כבוד בעיצוב של מטבחים, ובהם מטבחים ביתיים נינוחים או מטבחים תעשייתיים נמרצים דינאמיים. עיצוב מטבחים באמצעות נירוסטה הינו סוג של אומנות ומי שמתמחה בעבודות מסוג זה יכול להעניק מגוון רחב של פתרונות, מגוון רחב של עיצובים והרבה מאוד סגנונות וגימורים.

 

ניקיון וברק שאין כמותם

אם הייתם שואלים אותנו אך ורק לפני כמה שנים איזה סגנון מתקשר באופן בלבדי עם נירוסטה, היינו אומרים ללא ספק כי העיצוב הינו תעשייתי. סוג של עיצוב פרקטי, עם קווים נקיים ותכנון שנועד להשיג במידה רבה תכליתיות קרה, תכליתיות בלתי מתפשרת. אבל כיום הגיעה היכולת בעיבוד נירוסטה לרמה כזאת שניתן לשלב גם סגנונות שונים לחלוטין. אמנם בהחלט לא נפקד מקומם של המטבחים התעשייתיים בעיצוב נירוסטה, בהם הכיורים הענקיים ואפילו משטחי העבודה הכספים שעשויים מחומר זה אבל אפשר גם אחרת. אפשר להזמין אפילו מטבח כפרי מעוצב שחלק ממנו נשען על חומר גלם זה, שאיננו מחליד. חומר שאיננו סובל לעולם מכתמים קשים. חומר שקל מאוד, לשטוף ולהבריק, לשמור על סניטציה וברק שאין כמותם.

משטחי עבודה מעולים למטבח

כאשר אנו אומרים נירוסטה למטבח אנו לא חייבים לשרטט שרטוטים שבהם מאה אחוז מהמטבח עשוי מחומר זה. מקובל מאוד להכניס את החומר הגמיש כל כך בעיצובו למגוון פריטים במטבח ולא רק כיורים. יש גם ברזים בשילוב נירוסטה וכן גופי תאורה למטבח. ויש מקררים בשילוב החומר הזה וכן גם תנורים וכיריים. שולחנות עבודה בכל גודל יכולים לשמש מטבחים של מסעדות, מטבחים מוסדיים וכן גם אולמות אירועים, קייטרינג ואפילו מפעלי תעשיה.

כדאי לזכור כי כאשר מתקינים משטח נירוסטה למטבח אפשר ליהנות מהרבה יתרונות. אפשר להזמין משטחים בכל גודל ובהתאמה לכל דרישה. אפשר לבחור את הגובה, למקם אותם קרוב לקיר או במרחק מה ממנו. ניתן להזמין מיני דלפקים ושולחנות. זהו חומר שלא יופיעו עליו כתמי עובש או פטריות. זהו חומר שהכי פשוט בעולם לנקות, ממש בלי מאמץ וגם כאשר הזמן היקר דוחק (וזהו המצב בכל כך הרבה מפעלים או מטבחים תעשייתיים ומוסדיים).

הופכים את המטבח לבטוח יותר

ומה עוד ניתן לעשות בעזרת נירוסטה למטבחים? אפשר גם לתכנן מפוחים ופתרונות מתקדמים לשאיבת עשן, חום ואדים. בצורה כזאת הופכים את המטבח לבטוח יותר. בצורה כזאת ניתן לתכנן מטבח חדש, שיעמוד בתקנים המחמירים ביותר ואשר בלעדיהם לא תמיד אפשר לקבל רישיון עסק. אגב, פתרונות נירוסטה מתאימים גם למטבחים וגם למעבדות, גם כאשר רוצים עיצובים פשוטים למראה אך פרקטיים אך גם כאשר רוצים יופי של עיצוב ויופי של סגנון.

למידע נוסף בנושא מטבחים בקרו באתר: http://www.pashtut.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *