• 0523064324
  • ר"ח פנקס צבי 41 אזור תעשייה עפולה עלית
מחזיק בתקן
ISO 9001:2015
בהסמכת מכון התקנים הישראלי
מוסמך
הנסדאי מכונות, תכנון וייצור ממוחשב
ספק מורשה
של משרד הביטחון וחברת החשמל

מסועים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on email

מסועים

הגדרת המושג מסועים, הכוונה היא למתקן שמאפשר העברת פריט או מוצר מנקודה א' לנקודה ב' בצורה יעילה ובטיחותית. מסועים  מונעים בצורה מכנית או באופן ממונע. כשמדובר על מסועים לתעשייה יש לתת דגש על איכות הבנייה של המסוע שלעתים רבות נדרש להעביר חומרים כבדים. בשל כך, חשוב להשתמש בחומרי גלם איכותיים שלא רק יעשו את העבודה אלא גם ישמרו על בטיחות המפעילים.

חברת יעקב רווח תעשיות מתכת בע"מ העוסקת בעבודות מתכת מתוחכמות, בעל ניסיון עתיר שנים בבניית מסועים לתעשייה. לאורך השנים פיתחנו, ייצרנו והרכבנו סוגים רבים של מסועים המתאימים לשימוש בכלל התעשיות וביניהם:

[ יש ללחוץ על שם המוצר להעברה לגלרייה ] 

  •  

מסוע סרט PVC – מסוע המיועד למוצרים קלים או כאלה המצריכים תנועת הזזה איטית. מיוצר לרוב למפעלי מזון לסוגיו הזקוקים למסועי מיון, מסועי אריזה ידנית, מסוע עבור העברת פסולת מוצקה ועוד. אנו מתאימים את עובי הסרט לפי דרישות ומידע מקדים שאנו מקבלים מהלקוח. ככל שהמשקל הצפוי יהיה גדול יותר כך הסרט יהיה עבה יותר. מסוע סרט פועל באופן ממונע בלבד.

  • מסוע גלילים – תחום מסועים לתעשייה הוא מורכב ביותר. לעתים אנו זקוקים למסוע חזק ואיכותי שישמש העברת ציוד כבד ממקום למקום. מסוע גלילים בנוי לרוב בשיפוע מסוים ומיועד להעברת מוצרים בצורה מהירה. כאשר הוא בנוי בשיפוע אנו משתמשים בכוח הכבידה, אך ניתן לבנות לבנות אותו בצורה ישרה ולהשתמש בדחיפות של מקור חיצוני. ניתן להשתמש במסוע גלילים להעברת קורות עץ, משטחים, מתכות, חביות ועוד. לתעשיות כבדות יותר ניתן להשתמש במסוע גלילים ממונע שבו אנו מתכננים את קוטר הגלילים לפי משקל המוצרים
  •  מסוע פלסטיק – מסוע הממונע באופן חשמלי ומורכב מרצועות וחוליות פלסטיק. לרוב גוף המסוע מורכב מפלדה או פל- בם. לרוב מסועים אלו מיוצרים עבור תעשיות המזון, רפואיות והקוסמטיקה. אנו מייצרים מסועים אלו בגדלים שונים ולפי דרישות הלקוח.

 מסוע שלבים  ניתן להוסיף שלבים למסועים מסוגי PVC, פלסטיק ורשת נירוסטה בכדי לוודא שכל מוצר על המסוע ינוע בבטחה ליעדו.

 
 
  •   מסוע חלזוני – מסוע מתכתי לרוב, המשמש בעיקר להעברת אבקות, גרגירים (לדוגמה סוכר, חול, תערובות, תבלינים, אורז ועוד). המטרה היא להעביר את התכולה מנקודה נמוכה לנקודה גבוהה.

במפעל יעקב רווח תעשיות מתכת בע"מ מתוחכמות אנו בונים לאורך שנים מסועים עבור תעשיות רבות. בנוסף, אנו גם משפצים ומשדרגים מסועים קיימים ומכל סוג.

כתובת: רחוב פנקס צבי 41 אזור התעשייה עפולה עלית זמני פתיחה: ימים א' – ה' 07:30 – 17:00

נייד: 0523064324   טלפון: 046425374   פקס:04-9804501      מייל: rev-y1@012.net.il

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן